Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про затвердження переліку комітетів Верховної Ради України чотирнадцятого скликання"


Номер, дата реєстрації:
4146 від 05.11.1999
Сесія реєстрації:
4 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кириленко Іван Григорович (III скликання)
  • Білик Анатолій Григорович (III скликання)
  • Старинець Олександр Георгійович (III скликання)
  • Самойлик Катерина Семенівна (III скликання)
  • Місюра Вадим Ярославович (III скликання)
  • Лешан Євгеній Анатолійович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Омеліч В.С. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 04.11.1999


  • Дати та стан проходження: Пропозиції враховано
    01.02.2000 Питання заслухано
    05.11.1999 Вручено для розгляду
    04.11.1999 Направлено на розгляд Комітету
    03.11.1999 Одержано Верховною Радою