Проект Закону про заборону діяльності Комуністичної партії України


Номер, дата реєстрації:
5071 від 10.02.2000
Сесія реєстрації:
5 сесія III скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Білас Іван Григорович (III скликання)
  • Косів Михайло Васильович (III скликання)
  • Костинюк Богдан Іванович (III скликання)
  • Кендзьор Ярослав-петро Михайлович (III скликання)
  • Чорноволенко Олександр Віленович (III скликання)
  • Джемілєв Мустафа (III скликання)
  • Удовенко Геннадій Йосипович (III скликання)
  • Глухівський Лев Йосипович (III скликання)
  • Ключковський Юрій Богданович (III скликання)
  • Григорович Лілія Степанівна (III скликання)
  • Зварич Роман Михайлович (III скликання)
  • Шепа Василь Васильович (III скликання)
  • Коваль Вячеслав Станіславович (III скликання)
  • Бондаренко Олена Федорівна (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Задорожній О.В. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 10.02.2000


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    13.09.2001 В порядок денний не включено
    05.04.2001 Вручено подання Комітету про відхилення
    21.09.2000 В порядок денний не включено
    15.02.2000 Вручено для ознайомлення
    11.02.2000 Направлено на розгляд Комітету
    10.02.2000 Одержано Верховною Радою

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    04.04.2001 Проект Постанови про проект Закону України "Про заборону діяльності Комуністичної партії України"
    17.02.2000 Проект Постанови про неприйнятність проекту Закону України про заборону діяльності Комуністичної партії України