Проект Постанови про зміни у складі комітетів Верховної Ради України (Горбачов В.С., Мангула А.І.)


Номер, дата реєстрації:
5204 від 22.03.2000
Номер, дата акту
від 23.03.2000
Сесія реєстрації:
5 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Омеліч Віктор Семенович Голова Комітету Верховної Ради України
  • Головний комітет:
  • Омеліч В.С. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 21.03.2000


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    03.04.2000 Постанову підписано
    23.03.2000 Постанову прийнято
    23.03.2000 Вручено для розгляду
    22.03.2000 Передано в тираж
    22.03.2000 Одержано Верховною Радою