Проект Постанови про зміни у складі комітетів Верховної Ради України


Номер, дата реєстрації:
5248 від 07.04.2000
Сесія реєстрації:
5 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Трофименко Лариса Сергіївна (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Омеліч В.С. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 12.04.2000


  • Дати та стан проходження: Пропозиції враховано
    13.04.2000 Включено в таблицю поправок
    11.04.2000 Вручено для розгляду
    07.04.2000 Направлено на розгляд Комітету
    07.04.2000 Одержано Верховною Радою