Проект Постанови про обрання народного депутата України Кульчинського М.Г. членом комітету Верховної Ради України


Номер, дата реєстрації:
5257 від 14.04.2000
Номер, дата акту
від 11.05.2000
Сесія реєстрації:
5 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кульчинський Микола Георгійович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Омеліч В.С. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 14.04.2000


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    17.05.2000 Постанову підписано
    11.05.2000 Постанову прийнято
    20.04.2000 Вручено подання Комітету про розгляд
    18.04.2000 Вручено для ознайомлення
    17.04.2000 Направлено на розгляд Комітету
    14.04.2000 Одержано Верховною Радою