Проект Постанови про проект Закону України про внесення змін до деяких законів України (стосовно призупинення повноважень народного депутата України у разі призначення його на посаду в Кабінеті Міністрів України)


Номер, дата реєстрації:
5120/П від 23.10.2000
Сесія реєстрації:
6 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Коліушко Ігор Борисович (III скликання)
  • Шишкін Віктор Іванович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Задорожній О.В. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 23.10.2000


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    01.12.2000 Проект відкликано
    31.10.2000 Вручено для розгляду
    23.10.2000 Передано в тираж
    23.10.2000 Одержано Верховною Радою

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    22.02.2000 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (стосовно тимчасового призупинення повноважень народного депутата України на час його призначення на посаду до КМУ)