Проект Постанови про відхилення проектів законів України і проекту Постанови Верховної Ради України


Номер, дата реєстрації:
6208 від 15.01.2001
Номер, дата акту
від 18.01.2001
Сесія реєстрації:
6 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Турчинов Олександр Валентинович (III скликання)
  • Жовтяк Євген Дмитрович (III скликання)
  • Давидов Володимир Васильович (III скликання)
  • Кирильчук Євген Іванович (III скликання)
  • Косаківський Леонід Григорович (III скликання)
  • Чичков Валерій Михайлович (III скликання)
  • Свирида Олександр Миколайович (III скликання)
  • Тягнибок Олег Ярославович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Турчинов О.В. Комітет з питань бюджету
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 13.11.2000
  • Проект Постанови (на заміну) 15.01.2001


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    29.01.2001 Постанову підписано
    18.01.2001 Постанову прийнято
    17.01.2001 Вручено на заміну
    15.01.2001 Передано в тираж
    15.01.2001 Одержано проект на заміну
    12.01.2001 Обговорено
    15.11.2000 Направлено на розгляд Комітету
    15.11.2000 Передано в тираж
    14.11.2000 Одержано Верховною Радою