Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо дострокового припинення повноважень народного депутата України, обраного за виборчим списком політичної партії)


Номер, дата реєстрації:
6254 від 01.12.2000
Сесія реєстрації:
6 сесія III скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Беспалий Борис Якович (III скликання)
  • Філенко Володимир Пилипович (III скликання)
  • Лавринович Олександр Володимирович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Задорожній О.В. Комітет з питань правової політики
  • Інші комітети:
  • Омеліч В.С. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 01.12.2000
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Порівняльна таблиця до другого читання 23.10.2001


  • Дати та стан проходження: Очікує на друге читання
    23.10.2001 Вручено таблицю поправок-2
    11.07.2001 Прийнято за основу
    11.07.2001 Вручено подання Комітету про розгляд
    11.07.2001 Вручено висновок Конституційного Суду
    22.03.2001 Направлено на висновок Конституційного Суду
    07.12.2000 Вручено для ознайомлення
    04.12.2000 Направлено на розгляд Комітету
    01.12.2000 Одержано Верховною Радою

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    10.07.2001 Проект Постанови про попереднє схвалення змін до Коституції України
    13.03.2001 Проект Постанови про направлення до Конституційного Суду України проекту Закону України "Про внесення зміни до Конституції України"