Проект Постанови про проект Закону України "Про порядок дострокового припинення повноважень Верховної Ради України"


Номер, дата реєстрації:
6228/П від 10.01.2001
Сесія реєстрації:
6 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Задорожній Олександр Вікторович (III скликання)
  • Коліушко Ігор Борисович (III скликання)
  • Шишкін Віктор Іванович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Задорожній О.В. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 06.01.2001


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    11.01.2001 Питання заслухано
    11.01.2001 Вручено для розгляду
    10.01.2001 Передано в тираж
    10.01.2001 Одержано Верховною Радою

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    23.11.2000 Проект Закону про порядок дострокового припинення повноважень Верховної Ради України