Проект Постанови про зміни в складі комітетів Верховної Ради України (обрати Семиноженка В.П. членом Комітету ВРУ з питань бюджету)


Номер, дата реєстрації:
6331-1 від 15.01.2001
Номер, дата акту
від 18.01.2001
Сесія реєстрації:
6 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Семиноженко Володимир Петрович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Омеліч В.С. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 12.01.2001


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    19.01.2001 Постанову підписано
    18.01.2001 Постанову прийнято
    16.01.2001 Вручено для ознайомлення
    16.01.2001 Направлено на розгляд Комітету
    15.01.2001 Передано в тираж
    15.01.2001 Одержано Верховною Радою