Проект Постанови про проект Закону України "Про продовження повноважень народних засідателів"


Номер, дата реєстрації:
6236/П від 07.03.2001
Сесія реєстрації:
7 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Задорожній Олександр Вікторович (III скликання)
  • Шишкін Віктор Іванович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Задорожній О.В. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 07.03.2001


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    19.04.2001 Проект відкликано
    13.03.2001 Вручено для розгляду
    07.03.2001 Передано в тираж
    07.03.2001 Одержано Верховною Радою

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    27.11.2000 Проект Закону про продовження повноважень народних засідателів