Пропозиції Президента до Закону "Про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування"


Номер, дата реєстрації:
2114 від 05.02.2003
Номер, дата акту
від 16.01.2003
Сесія реєстрації:
2 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Турчинов Олександр Валентинович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Буряк С.В. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Інші комітети:
  • Томенко М.В. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Порошенко П.О. Комітет з питань бюджету
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 02.09.2002
  • Пояснювальна записка 02.09.2002
  • Порівняльна таблиця 02.09.2002
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 21.01.2003
  • Пропозиції Президента України до Закону 05.02.2003 (тираж 12.02.2003)
  • Висновок комітету 11.02.2003
  • Висновок Головного науково-експертного управління 11.02.2003
  • Висновок комітету 17.02.2003 (тираж 17.02.2003)
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 24.02.2003


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    04.03.2003 Повернуто з підписом від Президента
    24.02.2003 Закон направлено на підпис Президенту (10)
    20.02.2003 Вето Президента подолано
    18.02.2003 Вручено подання на подолання вето
    18.02.2003 Вручені пропозиції Президента до закону
    05.02.2003 Повернуто з вето Президента для скасування
    21.01.2003 Закон направлено на підпис Президенту
    21.01.2003 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    16.01.2003 Закон прийнято
    15.01.2003 Вручено подання Комітету про розгляд
    28.11.2002 Розгляд відкладено
    19.11.2002 Обговорено
    12.11.2002 Вручено подання про врахування
    10.09.2002 Вручено для ознайомлення
    04.09.2002 Направлено на розгляд Комітету
    02.09.2002 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 02.09.2002
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності02.09.2002
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації02.09.2002
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету02.09.200206.09.2002