Проект Постанови про проекти законів України про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні


Номер, дата реєстрації:
1089/П від 19.11.2002
Номер, дата акту
від 28.11.2002
Сесія реєстрації:
2 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Гуманітарна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Удовенко Геннадій Йосипович (IV скликання)
  • Чубаров Рефат Абдурахманович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Удовенко Г.Й. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 19.11.2002
  • Подання 19.11.2002
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 05.12.2002


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    03.12.2002 Постанову підписано
    28.11.2002 Постанову прийнято
    21.11.2002 Вручено для розгляду
    19.11.2002 Передано в тираж
    19.11.2002 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 19.11.2002
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин19.11.2002

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    23.05.2002 Проект Закону про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні