Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з утворенням Державної прикордонної служби України


Номер, дата реєстрації:
2197/П від 27.11.2002
Номер, дата акту
від 06.02.2003
Сесія реєстрації:
2 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Безпека і оборона
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Крючков Георгій Корнійович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Крючков Г.К. Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 22.11.2002
  • Подання 22.11.2002
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 10.02.2003


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    10.02.2003 Постанову підписано
    06.02.2003 Постанову прийнято
    10.12.2002 Вручено для розгляду
    27.11.2002 Передано в тираж
    27.11.2002 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 27.11.2002
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони27.11.2002

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    13.09.2002 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з утворенням Державної прикордонної служби України