Проект Закону про внесення змін до статті 32 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (щодо нелегальної міграції)


Номер, дата реєстрації:
4019 від 21.07.2003
Номер, дата акту
від 18.11.2003
Сесія реєстрації:
4 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Соціальна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Кабінет Міністрів України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Янукович Віктор Федорович Кабінет Міністрів України
  • Головний комітет:
  • Удовенко Г.Й. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Інші комітети:
  • Мойсик В.Р. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Сташевський С.Т. Комітет у закордонних справах
  • Порошенко П.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 21.07.2003
  • Подання 21.07.2003
  • Пояснювальна записка 21.07.2003
  • Порівняльна таблиця 21.07.2003
  • Авторський колектив 21.07.2003
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 20.08.2003
  • Висновок комітету 03.09.2003
  • Висновок Головного науково-експертного управління 11.09.2003 (тираж 10.09.2003)
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 21.11.2003


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    03.12.2003 Повернуто з підписом від Президента
    21.11.2003 Закон направлено на підпис Президенту
    21.11.2003 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    18.11.2003 Закон прийнято
    14.10.2003 Обговорено
    11.09.2003 Вручено подання Комітету про розгляд
    02.09.2003 Вручено для ознайомлення
    28.07.2003 Направлено на розгляд Комітету
    21.07.2003 Передано на розгляд керівництву
    21.07.2003 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 21.07.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин28.07.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності28.07.200329.07.2003
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах28.07.200329.07.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету28.07.200329.07.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції28.07.200329.07.2003