Проект Постанови про неприйнятність внесеного Президентом України проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про чисельність Збройних Сил України на 2000-2005 роки"


Номер, дата реєстрації:
5500/П1 від 15.06.2004
Сесія реєстрації:
5 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Безпека і оборона
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кармазін Юрій Анатолійович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Крючков Г.К. Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 14.06.2004
  • Подання 14.06.2004


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    22.06.2004 Питання заслухано
    16.06.2004 Направлено на розгляд Комітету
    15.06.2004 Вручено для ознайомлення
    15.06.2004 Передано на розгляд керівництву
    15.06.2004 Передано в тираж
    15.06.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 15.06.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони15.06.2004

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    13.05.2004 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про чисельність Збройних Сил України на 2000-2005 роки"