Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про радіочастотний ресурс України"(щодо перенесення строків повноважень органів державної влади)


Номер, дата реєстрації:
6193-1 від 08.10.2004
Сесія реєстрації:
6 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Альтернативний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Юхновський Олег Іванович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Пустовойтенко В.П. Комітет з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв'язку
  • Інші комітети:
  • Томенко М.В. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Порошенко П.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 08.10.2004
  • Подання 08.10.2004
  • Пояснювальна записка 08.10.2004
  • Порівняльна таблиця 08.10.2004
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 20.10.2004


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    21.10.2004 Питання заслухано
    19.10.2004 Вручено для ознайомлення
    13.10.2004 Одержано повторну резолюцію
    12.10.2004 Направлено на розгляд Комітету
    11.10.2004 Передано на розгляд керівництву
    08.10.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 11.10.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв'язку11.10.200412.10.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації14.10.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету11.10.200412.10.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції11.10.200412.10.2004