Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо податкової соціальної пільги)


Номер, дата реєстрації:
5399-1 від 28.02.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Альтернативний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Фельдман Олександр Борисович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Буряк С.В. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Інші комітети:
  • Цибенко П.С. Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів
  • Удовенко Г.Й. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Крючков Г.К. Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Хара В.Г. Комітет з питань соціальної політики та праці
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 28.02.2005
  • Подання 28.02.2005
  • Пояснювальна записка 28.02.2005
  • Порівняльна таблиця 28.02.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 12.05.2005


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    10.03.2005 Направлено на висновок Уряду
    03.03.2005 Вручено для ознайомлення
    01.03.2005 Направлено на розгляд Комітету
    28.02.2005 Передано на розгляд керівництву
    28.02.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 28.02.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції28.02.200501.03.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету28.02.200501.03.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності28.02.2005
    Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів28.02.200501.03.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин28.02.200503.03.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони28.02.200501.03.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці28.02.200501.03.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету28.02.200501.03.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції28.02.200501.03.2005