Проект Закону про запобігання вживанню та зменшення шкідливого впливу тютюнових виробів на здоров'я населення


Номер, дата реєстрації:
6328-1 від 04.04.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Альтернативний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Рудьковський Микола Миколайович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Лобода М.В. Комітет з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства
  • Інші комітети:
  • Гуров В.М. Комітет з питань промислової політики і підприємництва
  • Правденко С.М. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Буряк С.В. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 04.04.2005
  • Подання 04.04.2005
  • Пояснювальна записка 04.04.2005
  • Порівняльна таблиця 04.04.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 06.04.2005
  • Висновок комітету 13.04.2005


  • Дати та стан проходження: Пропозиції враховано
    19.04.2005 Доручено врахувати в іншому проекті
    19.04.2005 Вручено подання про врахування
    07.04.2005 Вручено для ознайомлення
    05.04.2005 Направлено на розгляд Комітету
    04.04.2005 Передано на розгляд керівництву
    04.04.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 04.04.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства04.04.200505.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань промислової політики і підприємництва04.04.200505.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету04.04.200505.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства04.04.200505.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань промислової політики і підприємництва04.04.200505.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації04.04.200506.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності04.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету04.04.200505.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції04.04.200505.04.2005