Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо депутатської недоторканності)


Номер, дата реєстрації:
7732 від 29.06.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Шурма Ігор Михайлович (IV скликання)
  • Заєць Володимир Володимирович (IV скликання)
  • Шуфрич Нестор Іванович (IV скликання)
  • Прошкуратова Тамара Сергіївна (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Слаута В.А. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Мойсик В.Р. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 29.06.2005
  • Подання 29.06.2005
  • Пояснювальна записка 29.06.2005
  • Порівняльна таблиця 29.06.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 11.07.2005
  • Висновок комітету 16.11.2005


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    09.02.2006 Проект відкликано
    12.01.2006 В порядок денний не включено
    01.12.2005 Вручено подання Комітету про розгляд
    05.07.2005 Вручено для ознайомлення
    30.06.2005 Направлено на розгляд Комітету
    29.06.2005 Передано на розгляд керівництву
    29.06.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 30.06.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування30.06.200501.07.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності30.06.200501.07.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету30.06.200530.06.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції30.06.200530.06.2005

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    17.10.2005 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо скасування недоторканості депутатів місцевих рад)
    15.11.2005 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо притягнення до кримінальної відповідальності)
    19.10.2005 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо питання про притягнення до кримінальної відповідальності)
    12.10.2005 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо положення про недоторканість)
    12.12.2005 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо особливостей порушення кримінальної справи)
    13.10.2005 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо скасування положення про недоторканість)
    23.02.2006 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо скасування недоторканості депутатів місцевих рад)
    02.03.2006 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо депутатської недоторканності)