Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо санітарно- епідемічних норм харчових продуктів)


Номер, дата реєстрації:
7595-д від 04.07.2005
Номер, дата акту
від 15.11.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Альтернативний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Лобода Михайло Васильович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Лобода М.В. Комітет з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства
  • Інші комітети:
  • Гуров В.М. Комітет з питань промислової політики і підприємництва
  • Томич І.Ф. Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Мойсик В.Р. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Гуренко С.І. Комітет з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій
  • Руденко Г.Б. Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 04.07.2005
  • Подання 04.07.2005
  • Пояснювальна записка 04.07.2005
  • Порівняльна таблиця 04.07.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 05.07.2005
  • Висновок Головного науково-експертного управління 06.07.2005
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 02.12.2005


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    19.12.2005 Повернуто з підписом від Президента
    02.12.2005 Закон направлено на підпис Президенту
    02.12.2005 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    15.11.2005 Закон прийнято
    08.09.2005 Проект не прийнято
    07.09.2005 Проект не прийнято
    06.07.2005 Вручено подання Комітету про розгляд
    05.07.2005 Вручено для ознайомлення
    05.07.2005 Направлено на розгляд Комітету
    04.07.2005 Передано на розгляд керівництву
    04.07.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 04.07.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства04.07.200505.07.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань промислової політики і підприємництва04.07.200506.07.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин04.07.200506.07.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності04.07.200505.07.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій04.07.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи04.07.200506.07.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету04.07.200505.07.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції04.07.200507.07.2005

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    05.07.2005 Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України