Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною і Туркменістаном про передачу осіб, засуджених до позбавлення волі, для подальшого відбування покарання


Номер, дата реєстрації:
0293 від 27.07.2005
Номер, дата акту
від 05.10.2005
Сесія реєстрації:
8 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Багатосторонні міжнародні угоди
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Президент України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ющенко Віктор Андрійович Президент України
  • Головний комітет:
  • Мойсик В.Р. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Інші комітети:
  • Сташевський С.Т. Комітет у закордонних справах
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 26.07.2005
  • Подання 26.07.2005
  • Пояснювальна записка 26.07.2005
  • Текст міжнародного договору 26.07.2005
  • Довідка про погодження 26.07.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 06.09.2005
  • Висновок комітету 07.09.2005 (тираж 09.09.2005)
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 10.10.2005


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    20.10.2005 Повернуто з підписом від Президента
    10.10.2005 Закон направлено на підпис Президенту
    07.10.2005 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    05.10.2005 Закон прийнято
    13.09.2005 Вручено подання Комітету про розгляд
    06.09.2005 Вручено для ознайомлення
    01.08.2005 Направлено на розгляд Комітету
    28.07.2005 Передано на розгляд керівництву
    27.07.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 27.07.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності27.07.200527.07.2005
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах27.07.200508.08.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету27.07.200502.08.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції27.07.200509.08.2005