Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо скасування недоторканості депутатів місцевих рад)


Номер, дата реєстрації:
7732-3 від 17.10.2005
Сесія реєстрації:
8 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Альтернативний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Правденко Сергій Макарович (IV скликання)
  • Корж Віталій Терентійович (IV скликання)
  • Кузьменко Петро Павлович (IV скликання)
  • Рябіка Володимир Леонідович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Слаута В.А. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Мойсик В.Р. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 14.10.2005
  • Подання 14.10.2005
  • Пояснювальна записка 14.10.2005
  • Порівняльна таблиця 14.10.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 27.10.2005
  • Висновок комітету 16.11.2005


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    12.01.2006 В порядок денний не включено
    01.12.2005 Вручено подання Комітету про розгляд
    20.10.2005 Вручено для ознайомлення
    18.10.2005 Направлено на розгляд Комітету
    17.10.2005 Передано на розгляд керівництву
    17.10.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 18.10.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування18.10.200518.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності18.10.200518.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету18.10.200518.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції18.10.200519.10.2005