Проект Постанови про розгляд законопроектів про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад"


Номер, дата реєстрації:
7732/П від 21.12.2005
Сесія реєстрації:
8 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Слаута Віктор Андрійович (IV скликання)
  • Беспалий Борис Якович (IV скликання)
  • Ключковський Юрій Богданович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Слаута В.А. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 21.12.2005
  • Подання 21.12.2005


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    12.01.2006 Питання заслухано
    22.12.2005 Вручено для розгляду
    21.12.2005 Передано в тираж
    21.12.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 22.12.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування22.12.2005

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    13.10.2005 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо скасування положення про недоторканість)
    15.11.2005 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо притягнення до кримінальної відповідальності)
    12.12.2005 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо особливостей порушення кримінальної справи)