Пропозиції Президента до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування"


Номер, дата реєстрації:
0806 від 25.05.2006
Номер, дата акту
від 05.10.2006
Сесія реєстрації:
1 сесія V скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Соціальна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Бондаренко Григорій Іванович (IV скликання)
  • Шаров Ігор Федорович (IV скликання)
  • Нощенко Микола Петрович (IV скликання)
  • Сухий Ярослав Михайлович (IV скликання)
  • Самойлик Катерина Семенівна (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Томенко М.В. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 19.04.2005
  • Подання 19.04.2005
  • Пояснювальна записка 19.04.2005
  • Проект Закону (на заміну) 21.10.2005
  • Подання 21.10.2005
  • Пояснювальна записка 21.10.2005
  • Порівняльна таблиця 21.10.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Зауваження Головного юридичного управління 10.03.2006
  • Порівняльна таблиця до другого читання 13.03.2006
  • Текст законопроекту до другого читання 13.03.2006
  • Пропозиції Президента України до Закону 06.04.2006
  • Подання 06.04.2006
  • Пояснювальна записка 04.05.2006
  • Додаток (Подання) 04.05.2006
  • Додаток (Пропозиції Президента) 04.05.2006
  • Висновок комітету 13.09.2006
  • Висновок Головного науково-експертного управління 15.09.2006
  • Порівняльна таблиця (з пропозиціями Президента України) (файл не надано) 19.09.2006


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    24.10.2006 Повернуто з підписом від Президента
    10.10.2006 Закон направлено на підпис Президенту (10)
    10.10.2006 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    05.10.2006 Повторно прийнято з подоланням вето
    20.09.2006 Вручено висновок з підтримкою пропоз. Президента
    12.09.2006 Включено до порядку денного
    22.07.2006 Направлено на розгляд Комітету
    21.07.2006 Передано на розгляд керівництву
    07.06.2006 Вручено для ознайомлення
    30.05.2006 Передано в тираж
    25.05.2006 Одержано Верховною Радою
    07.04.2006 Направлено на розгляд Комітету
    06.04.2006 Повернуто з пропозиціями Президента
    22.03.2006 Закон направлено на підпис Президенту
    22.03.2006 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    15.03.2006 Закон прийнято
    14.03.2006 Вручено таблицю поправок-2
    29.11.2005 Прийнято в першому читанні
    15.11.2005 Вручено подання Комітету про розгляд
    01.11.2005 Вручено на заміну
    26.10.2005 Направлено на розгляд Комітету
    24.10.2005 Передано на розгляд керівництву
    24.10.2005 Одержано проект на заміну
    17.05.2005 Направлено на висновок Уряду
    17.05.2005 Вручено для ознайомлення
    21.04.2005 Направлено на розгляд Комітету
    19.04.2005 Передано на розгляд керівництву
    19.04.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 20.04.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму21.07.200621.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства20.04.200521.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти20.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету20.04.200521.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму20.04.200521.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти20.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства20.04.200521.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики20.04.200522.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці20.04.200521.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету20.04.200521.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції20.04.200521.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики20.04.200522.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці20.04.200521.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства20.04.200521.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму20.04.200521.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти20.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету20.04.200521.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму21.07.200621.04.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції20.04.200521.04.2005

    Проект Закону (на заміну) від 26.10.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму21.07.200626.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства26.10.200527.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти26.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету26.10.200527.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму26.10.200526.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти26.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства26.10.200527.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики26.10.200527.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці26.10.200531.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету26.10.200527.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції26.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики26.10.200527.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці26.10.200531.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства26.10.200527.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму26.10.200526.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти26.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету26.10.200527.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму21.07.200626.10.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції26.10.2005