Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо виплати пенсій громадянам України, які перебувають за кордоном)


Номер, дата реєстрації:
1042 від 05.06.2006
Номер, дата акту
від 03.08.2006
Сесія реєстрації:
1 сесія V скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Соціальна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Білозір Оксана Володимирівна (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Цибенко П.С. Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів
  • Інші комітети:
  • Кушнарьов Є.П. Комітет з питань правової політики
  • Азаров М.Я. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 05.06.2006
  • Подання 05.06.2006
  • Пояснювальна записка 05.06.2006
  • Порівняльна таблиця 05.06.2006
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 25.07.2006
  • Висновок комітету 02.08.2006
  • Зауваження Головного юридичного управління 02.08.2006
  • Порівняльна таблиця до другого читання 02.08.2006
  • Текст законопроекту до другого читання 02.08.2006


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    18.08.2006 Повернуто з підписом від Президента
    07.08.2006 Закон направлено на підпис Президенту
    04.08.2006 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    03.08.2006 Закон прийнято
    03.08.2006 Вручено таблицю поправок-2
    28.07.2006 Прийнято в першому читанні
    27.07.2006 Вручено подання Комітету про розгляд
    25.07.2006 Направлено на розгляд Комітету
    24.07.2006 Передано на розгляд керівництву
    14.06.2006 Вручено для ознайомлення
    05.06.2006 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 06.06.2006
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів24.07.200611.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики24.07.200626.07.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету24.07.200625.07.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції24.07.2006