Проект Закону про парламентську опозицію


Номер, дата реєстрації:
1011-1 від 04.09.2006
Сесія реєстрації:
2 сесія V скликання
Редакція законопроекту:
Альтернативний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Тимошенко Юлія Володимирівна (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Тихонов В.М. Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Кушнарьов Є.П. Комітет з питань правової політики
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань бюджету
  • Прокопович Н.В. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 04.09.2006
  • Подання 04.09.2006
  • Пояснювальна записка 04.09.2006
  • Авторський колектив 04.09.2006
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 10.10.2006


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    04.12.2006 Внесено проект на заміну
    12.09.2006 Вручено для ознайомлення
    12.09.2006 Включено до порядку денного
    06.09.2006 Направлено на розгляд Комітету
    04.09.2006 Передано на розгляд керівництву
    04.09.2006 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 04.09.2006
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування05.09.200606.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції05.09.200611.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету05.09.200606.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету05.09.200606.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування05.09.200606.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції05.09.200611.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування05.09.200606.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики05.09.200608.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету05.09.200606.09.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції05.09.200611.09.2006