Проект Закону про свободу мирних зібрань


Номер, дата реєстрації:
2646-1 від 17.01.2007
Сесія реєстрації:
2 сесія V скликання
Редакція законопроекту:
Альтернативний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Фельдман Олександр Борисович (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Грач Л.І. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Інші комітети:
  • Стретович В.М. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Тихонов В.М. Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування
  • Ілляшов Г.О. Комітет з питань правової політики
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань бюджету
  • Прокопович Н.В. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 21.12.2006
  • Подання 21.12.2006
  • Пояснювальна записка 21.12.2006
  • Порівняльна таблиця 21.12.2006
  • Проект Закону (на заміну) 17.01.2007
  • Подання 17.01.2007
  • Пояснювальна записка 17.01.2007
  • Порівняльна таблиця 17.01.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 22.02.2007


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    15.06.2007 Проект відкликано
    01.02.2007 Вручено на заміну
    22.01.2007 Направлено на розгляд Комітету
    18.01.2007 Передано на розгляд керівництву
    17.01.2007 Одержано проект на заміну
    09.01.2007 Вручено для ознайомлення
    22.12.2006 Направлено на розгляд Комітету
    21.12.2006 Передано на розгляд керівництву
    21.12.2006 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 22.12.2006
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики22.12.200625.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики22.12.200625.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин22.12.200625.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності22.12.200622.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування22.12.200622.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики22.12.200625.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету22.12.200625.12.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції22.12.2006

    Проект Закону (на заміну) від 19.01.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики19.01.200723.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики19.01.200723.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин19.01.200723.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності19.01.200723.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування19.01.200722.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики19.01.200723.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету19.01.200722.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції19.01.2007