Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", щодо отримання освіти інвалідами


Номер, дата реєстрації:
3034 від 26.01.2007
Сесія реєстрації:
3 сесія V скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Соціальна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Фельдман Олександр Борисович (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Цибенко П.С. Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів
  • Інші комітети:
  • Самойлик К.С. Комітет з питань науки i освіти
  • Волков О.А. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Ілляшов Г.О. Комітет з питань правової політики
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань бюджету
  • Прокопович Н.В. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 26.01.2007
  • Подання 26.01.2007
  • Пояснювальна записка 26.01.2007
  • Порівняльна таблиця 26.01.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 27.02.2007


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    15.06.2007 Проект відкликано
    06.02.2007 Вручено для ознайомлення
    29.01.2007 Направлено на розгляд Комітету
    26.01.2007 Передано на розгляд керівництву
    26.01.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 29.01.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики29.01.200729.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму29.01.200730.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму29.01.200730.01.2007
    Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів29.01.200730.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань науки i освіти29.01.200729.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму29.01.200730.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики29.01.200729.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету29.01.200730.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції29.01.200729.01.2007