Проект Закону про внесення змін до Житлового кодексу Української РСР (щодо унеможливлення виселення з санкції прокурора)


Номер, дата реєстрації:
3347 від 19.03.2007
Сесія реєстрації:
3 сесія V скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Фельдман Олександр Борисович (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Сербін Ю.С. Комітет з питань будівництва, містобудування i житлово-комунального господарства
  • Інші комітети:
  • Стретович В.М. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Ілляшов Г.О. Комітет з питань правової політики
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань бюджету
  • Прокопович Н.В. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 16.03.2007
  • Подання 16.03.2007
  • Пояснювальна записка 16.03.2007
  • Порівняльна таблиця 16.03.2007


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    15.06.2007 Проект відкликано
    23.03.2007 Вручено для ознайомлення
    20.03.2007 Направлено на розгляд Комітету
    19.03.2007 Передано на розгляд керівництву
    19.03.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 20.03.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування i житлово-комунального господарства20.03.200722.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності20.03.200721.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики20.03.200721.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету20.03.200721.03.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції20.03.200721.03.2007