Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо обміну інформацією про одержувачів соціальних виплат)


Номер, дата реєстрації:
0969 від 23.11.2007
Номер, дата акту
від 15.01.2009
Сесія реєстрації:
1 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Соціальна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Баранівський Олександр Петрович (V скликання)
  • Сухий Ярослав Михайлович (V скликання)
  • Цибенко Петро Степанович (V скликання)
  • Радзієвський Олексій Васильович (V скликання)
  • Самофалов Геннадій Григорович (V скликання)
  • Головний комітет:
  • Хара В.Г. Комітет з питань соціальної політики та праці
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 29.05.2007
  • Подання 29.05.2007
  • Пояснювальна записка 29.05.2007
  • Порівняльна таблиця 29.05.2007
  • Проект Закону 17.10.2007
  • Пояснювальна записка 17.10.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 30.05.2007
  • Висновок комітету 16.01.2008
  • Зауваження Головного юридичного управління 13.03.2008
  • Порівняльна таблиця до другого читання 14.03.2008
  • Текст законопроекту до другого читання 14.03.2008


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    28.01.2009 Повернуто з підписом від Президента
    20.01.2009 Закон направлено на підпис Президенту
    20.01.2009 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    15.01.2009 Закон прийнято
    18.03.2008 Вручено таблицю поправок-2
    15.01.2008 Вручено для ознайомлення
    08.01.2008 Направлено на розгляд Комітету
    27.12.2007 Передано на розгляд керівництву
    23.11.2007 Одержано Верховною Радою
    12.06.2007 Прийнято в першому читанні
    12.06.2007 Вручено подання Комітету про розгляд
    06.06.2007 Включено до порядку денного
    30.05.2007 Вручено для ознайомлення
    29.05.2007 Направлено на розгляд Комітету
    29.05.2007 Передано на розгляд керівництву
    29.05.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 29.05.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці08.01.200830.05.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації29.05.200730.05.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції29.05.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці29.05.200730.05.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони29.05.200731.05.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації29.05.200730.05.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики29.05.200729.05.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету29.05.200730.05.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції29.05.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики29.05.200729.05.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони29.05.200731.05.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції29.05.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету29.05.200730.05.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації29.05.200730.05.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці29.05.200730.05.2007