Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування обставин щодо фактів порушення Конституції України, законів України Міським головою Харкова Добкіним Михайлом Марковичем та секретарем Харківської міської ради Кернесом Геннадієм Адольфовичем в системі тарифних, майнових, земельних, бюджетних та фінансових відносин при виконанні ними своїх службових обов'язків


Номер, дата реєстрації:
1115 від 11.01.2008
Номер, дата акту
від 07.03.2008
Сесія реєстрації:
1 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Фельдман Олександр Борисович (VI скликання)
  • Катеринчук Микола Дмитрович (VI скликання)
  • Ляшко Олег Валерійович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Омельченко О.О. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Міщенко С.Г. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 05.12.2007
  • Подання 05.12.2007
  • Пояснювальна записка 05.12.2007
  • Проект Постанови (на заміну) 11.01.2008
  • Подання 11.01.2008
  • Пояснювальна записка 11.01.2008
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 14.01.2008 (тираж 14.01.2008)


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    14.03.2008 Постанову підписано
    07.03.2008 Постанову прийнято
    06.03.2008 В порядок денний не включено
    15.01.2008 Вручено подання Комітету про розгляд
    15.01.2008 Вручено на заміну
    15.01.2008 Вручено для ознайомлення
    14.01.2008 Направлено на розгляд Комітету
    12.01.2008 Передано на розгляд керівництву
    11.01.2008 Одержано проект на заміну
    10.01.2008 Направлено на розгляд Комітету
    08.01.2008 Передано на розгляд керівництву
    05.12.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 05.12.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України10.01.200810.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України10.01.200810.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування10.01.200810.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики10.01.200810.01.2008

    Проект Постанови (на заміну) від 12.01.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України12.01.200813.02.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України12.01.200813.02.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування12.01.200814.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики12.01.200814.01.2008