Проект Закону про внесення зміни до Конституції України (щодо гарантії недоторканності для окремих посадових осіб)


Номер, дата реєстрації:
1375-1 від 08.02.2008
Сесія реєстрації:
2 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Альтернативний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Янукович Віктор Федорович (VI скликання)
  • Лавринович Олександр Володимирович (VI скликання)
  • Лукаш Олена Леонідівна (VI скликання)
  • Мірошниченко Юрій Романович (VI скликання)
  • Льовочкін Сергій Володимирович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Міщенко С.Г. Комітет з питань правової політики
  • Інші комітети:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 08.02.2008
  • Подання 08.02.2008
  • Пояснювальна записка 08.02.2008
  • Порівняльна таблиця 08.02.2008


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    20.03.2008 В порядок денний не включено
    07.03.2008 В порядок денний не включено
    06.03.2008 В порядок денний не включено
    12.02.2008 Вручено для ознайомлення
    11.02.2008 Направлено на розгляд Комітету
    08.02.2008 Передано на розгляд керівництву
    08.02.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 11.02.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України11.02.200811.02.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету11.02.200811.02.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики11.02.200811.02.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України11.02.200811.02.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету11.02.200811.02.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції11.02.200812.02.2008