Проект Закону про ратифікацію Рішення про внесення змін до Правил визначення країни походження товарів, затверджених Рішенням Ради глав урядів СНД від 30 листопада 2000 року


Номер, дата реєстрації:
0052 від 12.05.2008
Номер, дата акту
від 17.12.2008
Сесія реєстрації:
2 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Багатосторонні міжнародні угоди
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Кабінет Міністрів України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Тимошенко Юлія Володимирівна Кабінет Міністрів України
  • Головний комітет:
  • Білорус О.Г. Комітет у закордонних справах
  • Інші комітети:
  • Терьохін С.А. Комітет з питань податкової та митної політики
  • Ткаченко О.М. Комітет з питань економічної політики
  • Королевська Н.Ю. Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 08.05.2008
  • Подання 08.05.2008
  • Пояснювальна записка 08.05.2008
  • Додаток (Рішення) 08.05.2008
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 10.11.2008
  • Висновок комітету 12.11.2008


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    26.12.2008 Повернуто з підписом від Президента
    23.12.2008 Закон направлено на підпис Президенту
    23.12.2008 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    17.12.2008 Закон прийнято
    18.11.2008 Вручено подання Комітету про розгляд
    03.06.2008 Вручено для ознайомлення
    13.05.2008 Направлено на розгляд Комітету
    12.05.2008 Передано на розгляд керівництву
    12.05.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 08.05.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету12.05.200813.05.2008
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах12.05.200813.05.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики12.05.200814.05.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики12.05.200813.05.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва12.05.200814.05.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету12.05.200813.05.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції12.05.200814.05.2008