Проект Закону про Уповноваженого Верховної Ради України з прав дитини


Номер, дата реєстрації:
2580 від 30.05.2008
Сесія реєстрації:
2 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Соціальна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Фельдман Олександр Борисович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Костенко П.І. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Інші комітети:
  • Омельченко О.О. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 30.05.2008
  • Подання 30.05.2008
  • Пояснювальна записка 30.05.2008
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 10.10.2008
  • Висновок комітету 03.12.2008


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    02.02.2010 В порядок денний не включено
    18.12.2008 Вручено подання Комітету про відхилення
    04.06.2008 Вручено для ознайомлення
    02.06.2008 Направлено на розгляд Комітету
    30.05.2008 Передано на розгляд керівництву
    30.05.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 30.05.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету30.05.200803.06.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму30.05.200805.06.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування30.05.200803.06.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету30.05.200803.06.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції30.05.200803.06.2008

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    16.12.2008 Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про Уповноваженого Верховної Ради України з прав дитини