Проект Постанови про проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань міграції


Номер, дата реєстрації:
2232/П від 10.06.2008
Номер, дата акту
від 17.03.2009
Сесія реєстрації:
2 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Гуманітарна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Шаров Ігор Федорович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 06.06.2008
  • Подання 06.06.2008


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    20.03.2009 Постанову підписано
    17.03.2009 Постанову прийнято
    17.06.2008 Вручено для розгляду
    10.06.2008 Передано в тираж
    10.06.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 06.06.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин12.06.200806.06.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин12.06.200806.06.2008

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    06.04.2009 Пропозиції Президента до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань міграції"