Проект Постанови про засудження військової інтервенції Російської Федерації на територію Грузії


Номер, дата реєстрації:
3053 від 13.08.2008
Сесія реєстрації:
3 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Гуманітарна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ар'єв Володимир Ігорович (VI скликання)
  • Стець Юрій Ярославович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Білорус О.Г. Комітет у закордонних справах
  • Інші комітети:
  • Гриценко А.С. Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 13.08.2008
  • Подання 13.08.2008
  • Пояснювальна записка 13.08.2008
  • Додаток 13.08.2008


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    02.09.2008 Проект не прийнято
    02.09.2008 Включено до порядку денного
    02.09.2008 Вручено для ознайомлення
    20.08.2008 Направлено на розгляд Комітету
    19.08.2008 Передано на розгляд керівництву
    13.08.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 13.08.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах13.08.200821.08.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони13.08.200802.09.2008