Проект Закону про тимчасові комісії Верховної Ради України


Номер, дата реєстрації:
3250 від 15.12.2008
Сесія реєстрації:
3 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Фельдман Олександр Борисович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 03.10.2008
  • Подання 03.10.2008
  • Пояснювальна записка 03.10.2008
  • Проект Закону (на заміну) 15.12.2008
  • Подання 15.12.2008
  • Пояснювальна записка 15.12.2008
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 12.11.2008


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    26.12.2008 Питання заслухано
    17.12.2008 Вручено на заміну
    16.12.2008 Направлено на розгляд Комітету
    15.12.2008 Передано на розгляд керівництву
    15.12.2008 Одержано проект на заміну
    21.10.2008 Вручено для ознайомлення
    09.10.2008 Направлено на розгляд Комітету
    03.10.2008 Передано на розгляд керівництву
    03.10.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону (на заміну) від 15.12.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України15.12.200817.12.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету15.12.200817.12.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України15.12.200817.12.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету15.12.200817.12.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції15.12.200822.12.2008

    Проект Закону від 03.10.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України03.10.200810.10.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету03.10.200813.10.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України03.10.200810.10.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету03.10.200813.10.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції03.10.200822.12.2008