Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо протидії розповсюдженню дитячої порнографії)


Номер, дата реєстрації:
3271 від 25.05.2009
Номер, дата акту
від 20.01.2010
Сесія реєстрації:
3 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Унгурян Павло Якимович (VI скликання)
  • Єфремов Олександр Сергійович (VI скликання)
  • Царьков Євген Ігорович (VI скликання)
  • Соколов Михайло Володимирович (VI скликання)
  • Уколов Віктор Олександрович (VI скликання)
  • Литвин Юрій Олексійович (VI скликання)
  • Бобильов Олександр Фадійович (VI скликання)
  • Шпенов Дмитро Юрійович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Швець В.Д. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Інші комітети:
  • Герман Г.М. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Козак В.В. Комітет з питань транспорту і зв'язку
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 08.10.2008
  • Подання 08.10.2008
  • Пояснювальна записка 08.10.2008
  • Порівняльна таблиця 08.10.2008
  • Проект Закону (на заміну) 25.05.2009
  • Подання 25.05.2009
  • Пояснювальна записка 25.05.2009
  • Порівняльна таблиця 25.05.2009
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 19.06.2009
  • Висновок комітету 01.07.2009
  • Зауваження Головного юридичного управління 29.10.2009
  • Порівняльна таблиця до другого читання 02.11.2009
  • Текст законопроекту до другого читання 02.11.2009
  • Висновок комітету 02.12.2009
  • Зауваження Головного юридичного управління 04.12.2009
  • Порівняльна таблиця до третього читання 04.12.2009
  • Текст законопроекту до третього читання 04.12.2009


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    04.02.2010 Повернуто з підписом від Президента
    25.01.2010 Закон направлено на підпис Президенту
    23.01.2010 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    20.01.2010 Закон прийнято
    15.12.2009 Вручено таблицю поправок-3
    17.11.2009 Прийнято в другому читанні
    03.11.2009 Вручено таблицю поправок-2
    22.10.2009 Прийнято в першому читанні
    07.07.2009 Вручено подання Комітету про розгляд
    02.06.2009 Вручено на заміну
    26.05.2009 Направлено на розгляд Комітету
    25.05.2009 Передано на розгляд керівництву
    25.05.2009 Одержано проект на заміну
    21.10.2008 Вручено для ознайомлення
    14.10.2008 Направлено на розгляд Комітету
    08.10.2008 Передано на розгляд керівництву
    08.10.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 14.10.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України14.10.200814.10.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету14.10.200815.10.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності14.10.200815.10.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації14.10.200816.10.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань транспорту і зв'язку25.05.200917.03.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету14.10.200815.10.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України14.10.200814.10.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції14.10.200816.10.2008

    Проект Закону (на заміну) від 25.05.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України25.05.200927.05.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету25.05.200927.05.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності25.05.200927.05.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації25.05.200927.05.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань транспорту і зв'язку25.05.200927.05.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету25.05.200927.05.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України25.05.200927.05.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції25.05.200927.05.2009

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    03.07.2009 Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо протидії розповсюдженню дитячої порнографії)
    17.11.2009 Проект Постанови про прийняття у другому читанні проекту Закону України про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України щодо протидії розповсюдженню дитячої порнографії