Проект Закону про внесення зміни до деяких законодавчих актів України (щодо протидії вчиненню злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканності неповнолітніх, протидії поширенню неправдивих відомостей про вчинення таких злочинів, у тому числі у ЗМІ, та завідомо неправдивим повідомленням прокурора, слідчого або органу дізнання про вчинення таких злочинів)


Номер, дата реєстрації:
5228-3 від 26.10.2009
Сесія реєстрації:
5 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Альтернативний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кармазін Юрій Анатолійович (VI скликання)
  • Авторський колектив
    Головний комітет:
  • Швець В.Д. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Інші комітети:
  • Ківалов С.В. Комітет з питань правосуддя
  • Костенко П.І. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 26.10.2009
  • Подання 26.10.2009
  • Пояснювальна записка 26.10.2009
  • Порівняльна таблиця 26.10.2009
  • Авторський колектив 26.10.2009
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 12.11.2009
  • Висновок комітету 18.11.2009


  • Дати та стан проходження: Пропозиції враховано
    10.02.2010 Доручено врахувати в іншому проекті
    01.12.2009 Вручено подання про врахування
    03.11.2009 Вручено для ознайомлення
    30.10.2009 Направлено на розгляд Комітету
    27.10.2009 Передано на розгляд керівництву
    26.10.2009 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 27.10.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України27.10.200902.11.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету27.10.200930.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності27.10.200905.11.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя27.10.200902.11.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму27.10.200902.11.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету27.10.200930.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України27.10.200902.11.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції27.10.200906.11.2009