Проект Постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата України Ларіна С.М.


Номер, дата реєстрації:
6385 від 13.05.2010
Номер, дата акту
від 21.05.2010
Сесія реєстрації:
6 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Єфремов Олександр Сергійович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 13.05.2010
  • Подання 13.05.2010
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 12.08.2010


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    22.05.2010 Постанову підписано
    21.05.2010 Постанову прийнято
    14.05.2010 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    13.05.2010 Передано в тираж
    13.05.2010 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 13.05.2010
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України13.05.201013.05.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України13.05.201013.05.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету14.05.2010