Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за перешкоджання діяльності органів державної контрольно-ревізійної служби України)


Номер, дата реєстрації:
8540 від 19.05.2011
Сесія реєстрації:
8 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Фельдман Олександр Борисович (VI скликання)
  • Гейман Олег Айзікович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Швець В.Д. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Інші комітети:
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 19.05.2011
  • Подання 19.05.2011
  • Пояснювальна записка 19.05.2011
  • Порівняльна таблиця 19.05.2011
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 20.06.2011
  • Висновок комітету 06.07.2011


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    06.09.2011 В порядок денний не включено
    06.09.2011 Вручено подання Комітету про відхилення
    31.05.2011 Вручено для ознайомлення
    20.05.2011 Направлено на розгляд Комітету
    19.05.2011 Передано на розгляд керівництву
    19.05.2011 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 19.05.2011
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності19.05.201123.05.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету19.05.201123.05.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України19.05.201123.05.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції19.05.201116.06.2011

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    08.07.2011 Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за перешкоджання діяльності органів державної контрольно-ревізійної служби України)