Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо граничного віку перебування на державній, дипломатичній службі та службі в органах місцевого самоврядування


Номер, дата реєстрації:
9266 від 06.10.2011
Номер, дата акту
від 09.12.2011
Сесія реєстрації:
9 сесія VI скликання
Включено до порядку денного:
4073-VI  від 07.12.2011
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Горбатюк Анатолій Олексійович (VI скликання)
  • Гордієнко Сергій Володимирович (VI скликання)
  • Боднар-Петровська Ольга Борисівна (VI скликання)
  • Ключковський Юрій Богданович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Омельченко О.О. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Білорус О.Г. Комітет у закордонних справах
  • Міщенко С.Г. Комітет з питань правової політики
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 06.10.2011
  • Подання 06.10.2011
  • Пояснювальна записка 06.10.2011
  • Порівняльна таблиця 06.10.2011
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 10.10.2011
  • Висновок комітету 12.10.2011


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    29.12.2011 Повернуто з підписом від Президента
    14.12.2011 Закон направлено на підпис Президенту
    14.12.2011 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    09.12.2011 Закон прийнято
    07.12.2011 Включено до порядку денного
    18.10.2011 Вручено подання Комітету про розгляд
    18.10.2011 Вручено для ознайомлення
    07.10.2011 Направлено на розгляд Комітету
    06.10.2011 Передано на розгляд керівництву
    06.10.2011 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 06.10.2011
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування06.10.201110.10.2011
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах06.10.201107.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики06.10.201110.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету06.10.201110.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України06.10.201110.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції06.10.201112.10.2011