Проект Закону про внесення зміни до Регламенту Верховної Ради України (щодо суб'єктів права законодавчої ініціативи стосовно денонсації міжнародних договорів України)


Номер, дата реєстрації:
9281 від 11.10.2011
Номер, дата акту
від 11.01.2012
Сесія реєстрації:
9 сесія VI скликання
Включено до порядку денного:
4206-VI  від 21.12.2011
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Білорус Олег Григорович (VI скликання)
  • Чорновіл Тарас Вячеславович (VI скликання)
  • Кожара Леонід Олександрович (VI скликання)
  • Гринів Ігор Олексійович (VI скликання)
  • Добряк Євген Дмитрович (VI скликання)
  • Логвиненко Олексій Степанович (VI скликання)
  • Алексєєв Ігор Вікторович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Білорус О.Г. Комітет у закордонних справах
  • Міщенко С.Г. Комітет з питань правової політики
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 11.10.2011
  • Подання 11.10.2011
  • Порівняльна таблиця 11.10.2011
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 16.11.2011
  • Висновок Головного науково-експертного управління 02.12.2011


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    26.01.2012 Повернуто з підписом від Президента
    13.01.2012 Закон направлено на підпис Президенту
    13.01.2012 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    11.01.2012 Закон прийнято
    21.12.2011 Включено до порядку денного
    06.12.2011 Вручено подання Комітету про розгляд
    18.10.2011 Вручено пропозиції
    18.10.2011 Вручено для ознайомлення
    12.10.2011 Направлено на розгляд Комітету
    11.10.2011 Передано на розгляд керівництву
    11.10.2011 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 11.10.2011
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України11.10.201112.10.2011
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах11.10.201113.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики11.10.201113.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету11.10.201113.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції11.10.201103.11.2011