Проект Постанови про внесення зміни до статті 3.4 Положення про помічника-консультанта народного депутата України (щодо трудового стажу)


Номер, дата реєстрації:
9343 від 25.10.2011
Номер, дата акту
від 10.01.2012
Сесія реєстрації:
9 сесія VI скликання
Включено до порядку денного:
4073-VI  від 07.12.2011
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Кабінет Міністрів України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Азаров Микола Янович Кабінет Міністрів України
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Сушкевич В.М. Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів
  • Омельченко О.О. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 25.10.2011
  • Подання 25.10.2011
  • Пояснювальна записка 25.10.2011
  • Порівняльна таблиця 25.10.2011
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 05.12.2011
  • Висновок комітету 07.12.2011


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    12.01.2012 Постанову підписано
    10.01.2012 Постанову прийнято
    08.12.2011 Вручено подання Комітету про розгляд
    07.12.2011 Включено до порядку денного
    15.11.2011 Вручено для ознайомлення
    26.10.2011 Направлено на розгляд Комітету
    25.10.2011 Передано на розгляд керівництву
    25.10.2011 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 25.10.2011
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України26.10.201127.10.2011
    Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів26.10.201127.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування26.10.201127.10.2011