Проект Закону про особливості державної підтримки забезпечення молоді житлом


Номер, дата реєстрації:
0955 від 12.12.2012
Сесія реєстрації:
1 сесія VII скликання
Включено до порядку денного:
1655-VII  від 02.09.2014
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Соціальна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Пінчук Андрій Павлович (VI скликання)
  • Самойлик Катерина Семенівна (VI скликання)
  • Царьков Євген Ігорович (VI скликання)
  • Давиденко Андрій Анатолійович (VI скликання)
  • Зац Олександр Вікторович (VI скликання)
  • Гриневецький Сергій Рафаїлович (VI скликання)
  • Лук'янов Владислав Валентинович (VI скликання)
  • Авторський колектив
    Головний комітет:
  • Палатний А.Л. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 13.10.2011
  • Подання 13.10.2011
  • Пояснювальна записка 13.10.2011
  • Порівняльна таблиця 13.10.2011
  • Авторський колектив 13.10.2011
  • Проект Закону 11.12.2012
  • Подання 11.12.2012
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 03.01.2012
  • Висновок комітету 07.02.2012
  • Висновок комітету 15.05.2012
  • Зауваження Головного юридичного управління 03.07.2012
  • Порівняльна таблиця до другого читання 09.07.2012
  • Висновок комітету 13.05.2014
  • Зауваження Головного юридичного управління 17.06.2014


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    27.11.2014 Проект відкликано
    27.12.2012 Надано для ознайомлення
    26.12.2012 Направлено на розгляд Комітету
    26.12.2012 Передано на розгляд керівництву
    12.12.2012 Одержано Верховною Радою
    04.09.2012 Вручено таблицю поправок-2
    17.05.2012 Прийнято в першому читанні
    13.03.2012 Вручено подання Комітету про розгляд
    18.10.2011 Вручено для ознайомлення
    14.10.2011 Направлено на розгляд Комітету
    14.10.2011 Передано на розгляд керівництву
    14.10.2011 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 14.10.2011
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму14.10.201117.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму26.12.201217.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики14.10.201117.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин14.10.201117.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики14.10.201110.01.2012
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України14.10.201117.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції14.10.201103.11.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету14.10.201117.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин14.10.201117.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики14.10.201117.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету14.10.201117.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції14.10.201103.11.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України14.10.201117.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму14.10.201117.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму26.12.201217.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики14.10.201110.01.2012

    Проект Закону від 26.12.2012
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму26.12.201229.12.2012