Проект Постанови про звільнення суддів


Номер, дата реєстрації:
2445 від 01.03.2013
Номер, дата акту
від 18.04.2013
Сесія реєстрації:
2 сесія VII скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Рибак Володимир Васильович Голова Верховної Ради України
  • Ківалов Сергій Васильович Голова Комітету Верховної Ради України
  • Головний комітет:
  • Ківалов С.В. Комітет з питань верховенства права та правосуддя
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 26.09.2012


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    22.04.2013 Постанову підписано
    18.04.2013 Постанову прийнято
    05.03.2013 Вручено для розгляду
    04.03.2013 Надано для розгляду
    01.03.2013 Розміщено на веб-сайті
    01.03.2013 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 26.09.2012
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя01.10.201201.10.2012
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя01.10.201201.10.2012