Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дострокового припинення повноважень народного депутата України


Номер, дата реєстрації:
2536 від 14.03.2013
Сесія реєстрації:
2 сесія VII скликання
Включено до порядку денного:
1655-VII  від 02.09.2014
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Паламарчук Микола Петрович (VII скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Ківалов С.В. Комітет з питань верховенства права та правосуддя
  • Писаренко В.В. Комітет з питань правової політики
  • Гєллєр Є.Б. Комітет з питань бюджету
  • Немиря Г.М. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 12.03.2013
  • Подання 12.03.2013
  • Пояснювальна записка 12.03.2013
  • Порівняльна таблиця 12.03.2013
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 17.05.2013


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    27.11.2014 Проект відкликано
    19.03.2013 Надано для ознайомлення
    18.03.2013 Направлено на розгляд Комітету
    14.03.2013 Передано на розгляд керівництву
    14.03.2013 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 14.03.2013
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України14.03.201319.03.2013
    Комітет Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя14.03.201319.03.2013
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики14.03.201319.03.2013
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету14.03.201319.03.2013
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції14.03.201319.03.2013