Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до статті 11 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо інформування споживача про причини відмови в наданні кредиту)


Номер, дата реєстрації:
2448/П від 11.07.2013
Сесія реєстрації:
2 сесія VII скликання
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кужель Олександра Володимирівна (VII скликання)
  • Головний комітет:
  • Кужель О.В. Комітет з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 10.07.2013


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    27.11.2014 Проект відкликано
    03.09.2013 Вручено для розгляду
    11.07.2013 Передано в тираж
    11.07.2013 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 11.07.2013
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики11.07.201322.07.2013

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    01.03.2013 Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо інформування споживача про причини відмови в наданні кредиту)