Проект Постанови про заборону займати посади голів, перших заступників та заступників голів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання народним депутатам, які голосували за закони "про диктатуру" 16 січня 2014 року


Номер, дата реєстрації:
1269 від 05.12.2014
Сесія реєстрації:
1 сесія VIII скликання
Включено до порядку денного:
151-VIII  від 05.02.2015
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Каплін Сергій Миколайович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Пинзеник П.В. Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Князевич Р.П. Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Соболєв Є.В. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 05.12.2014
  • Подання 05.12.2014
  • Пояснювальна записка 05.12.2014
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок щодо відповідності проекту вимогам антикорупційного законодавства 24.12.2014


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    17.02.2015 Повернуто суб'єкту ініціативи
    12.12.2014 Надано для ознайомлення
    11.12.2014 Направлено на розгляд Комітету
    10.12.2014 Передано на розгляд керівництву
    05.12.2014 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 05.12.2014
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України10.12.201416.12.2014
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя10.12.201416.12.2014
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції10.12.201416.12.2014
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету10.12.2014
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції10.12.2014